לקוחות ממליצים על נעמי

הגעתי לנעמי במחשבה שאני מכירה את הכלבה שלי ממש מעולה, וכל מה שאני צריכה לעבוד איתה עליו זה איפוק מול אוכל.

אימצתי את פני כשהיא הייתה בת שנה, כנראה אחרי המלטה. כלבה חששנית מעט, לא נפתחת בקלות, לא רוצה לשחק, אבל עם תיאבון גדול לאכול כל מה שרק אפשר.

ניסיתי ללמד אותה לבד איפוק מאוכל, ובסוף הבנתי שאני אצטרך עזרה מקצועית, כי היא לא הפסיקה לזלול (והייתי צריכה לבקר אצל הוטרינר לעורר הקאה).

סגרתי חבילה עם נעמי והתחלנו לעבוד יחד.

כבר מהמפגש הראשון היה ברור לי שיש לי עסק עם בחורה מקצועית.

נעמי שאלה באבחון שאלות שבכלל לא חשבתי שרלוונטיות, חקרה את פני לעומק והוציאה ממני כל פריט מידע שהיא רק הצליחה. היא גם מיד שמה לב לדרייב הנמוך של פני ושאלה לגביו.

התחלנו לעבוד על איפוק, ונעמי ליוותה אותנו בנעימות ומקצועיות לאורך כל הדרך.

היא תמיד חיפשה איך עוד לאתגר, איך לגוון, שמה לב לניואנסים קטנים בתקשורת שביני לבין פני וחידדה לי איפה אנחנו יכולות לדייק.

פני מצידה הראתה שיפור מופלא! הצליחה בדברים שלא דמיינתי בכלל שהיא תעשה (למשל, לא לאכול כשאני עם הגב אליה ולבוא אליי במקום).

מלבד השיפור המדהים בגזרה הזאת, נעמי חשפה אותנו לעולם חדש של משחקים עם כלבים…

מסתבר שלשחק עם כלב זה לא רק לזרוק לו כדור ולחכות שהוא יחזיר, אלא זה עולם ומלואו.

ופני, בטטת הכורסא החמודה שלי שלא הסכימה לנשוך אף צעצוע קודם לכן, התחילה לשחק איתי!

קצת רדיפות, קצת משיכות, חיפושים ועוד מלא דברים חדשים ומטורפים.

כשהתחלתי לעבוד עם נעמי חשבתי שאני מכירה את פני, ושהיא רק צריכה שאעזור לה ללמוד איפוק.

היום אני יודעת לומר של-פני היה כל כך הרבה מה להציע לי, ושבזכות נעמי יצא לי להכיר את פני האמיתית ♥️

היא עדיין בטטת כורסא שאוהבת לזלול, אבל היא גם כזאת שאוהבת לשחק, עובדת על מודעות גוף, מתקשרת איתי טוב יותר ולומדת לרכוש חברים חדשים.

זוהר ופני

לנעמי הגענו לגמרי במקרה.

הגענו מיואשים לחלוטין מגורה שאימצנו, אחרי קורס קצר בבית ספר לגורים שהעמותה סיפקה ולא עזר בשום צורה. 

גורה בת ארבעה וחצי חודשים שלא הפסיקה לנשוך, עדיין עשתה צרכים בבית ושהחיבור איתה לא היה קל (בלשון המעטה).

בתקופת הסגר הראשון, ולמרות שאנחנו חיים באנגליה, חשבנו שגם ככה אי אפשר להפגש פיזית עם מאלף אז מה זה משנה בעצם אם ניקח מאלף מהארץ?

הגענו עם ים ספקות כי לא רק שמדובר באילוף בשלט רחוק, האילוף שנעמי דוגלת בו הוא  בשיטת פורס פרי – וזה אומר בלי עונשים בשום צורה. היה לנו קצת קשה להבין איך בלי זה הכלבה הסוררת שלנו אמורה להבין מה אסור לה לעשות.

למרות שנפגשנו רק וירטואלית, אפילו דרך המסך נעמי הצליחה לקרוא את פיבי מהרגע הראשון ולהבין למה היא מתנהגת בצורה מסוימת ואיך בדיוק אפשר לנתב אותה להתנהגויות אחרות רצויות. אחרי השיעור הראשון איתה כבר הבנו שמצאנו את המאלפת הנכונה.

נעמי תמיד כיוונה את השיעורים לצרכים המדויקים שלנו! אין אצלה תכנית אחת שמתאימה לכולם.

לא משנה עם איזו בעיה באנו, היא תמיד סיפקה פתרון שעבד. התמיכה שהיא נתנה (מן הסתם מרחוק במקרה שלנו) שווה זהב.

תמיד עם מילה מעודדת והצעות איך להתשפר, לחדד ולדייק את העבודה עם פיבי. לצערי, זרקנו עליה מלא קשיים.

כל פעם היינו צריכים לעשות פאוזה באילוף בגלל בעיות רפואיות, ונעמי תמיד היתה שם! לעצה, אוזן קשבת (או כמו שאנחנו מדברים עליה בבית – הפסיכולוגית שלנו לענייני פיבי) ולחזור לאילוף כשניתן היה.

יש לנו עוד ים עבודה לעשות עם הפיביפלצת שלנו, אבל החיים שלנו הרבה יותר קלים וטובים איתה בזכות התהליך שעברנו, ואנחנו ממשיכים לעבור עם נעמי.

היא אשת המקצוע הכי קשובה, מתאימה את עצמה לצרכים שלכם ושל הכלב, ומקצועית שנתקלתי בה, ויצא לי לעבוד בעבר עם מספר מאלפים.

מבחינתנו היא המאלפת האולטימטיבית 🙂

לימור סבסטיאן ופיבי

הכי הכי ממליצה על נעמי!

התחלנו את התהליך עם נעמי כשסטיב היה צעיר בגיל וענק בגוף, הוא היה שובב והרס כל מה שעבר לידו, היה חוזר הביתה אחרי טיול ארוך ומשחק שעות בגינה ועדיין לא היה רגוע בבית. נעמי לימדה אותנו איך ומתי לשחק איתו ומתי זמן רגיעה, לימדה אותנו איך להבין מה הוא רוצה וצריך ואיך למנוע ממנו להרוס את הבית 😉 והכל ברוגע, נחת, בלי להרים קול ובגישה חיובית. הבנו בתהליך שחשוב להבין את הכלב ומה הוא ״מנסה לומר״ ולא רק ללמד אותו לציית לפקודות. ממליצה בחום!!

טל אלעד וסטיב

הגענו לנעמי מותשים לגמרי עם לוטוס, גור קוקר ספנייל חמוד, מלא אנרגיה ונשכן.

אף אחד לא הכין אותנו לזה שגור כלבים הוא כמו ילד לכל דבר.

נעמי בנתה לנו סדר יום ונתנה לנו כלים לעבודה ופיתרון לכל בעיה והכל בגישה חיובית שמכבדת את הכלב ומתייחסת אליו באהבה, במקצועיות וסבלנות והכי חשוב, בלי עונשים.

ממליצים בחום לכל בעל כלב שרוצה לפתור קשיים שעולים בבית או בחוץ.

מיכל ולוטוס

הגענו לנעמי בעקבות המלצה של חברים, לאחר שמספר מאלפים קבעו לאורך השנים ש"טאז הוא לא כלב שמשחק". היינו מעט סקפטיים, כי אחרי הכל – טאז הוא כלב בוגר עם משקל עודף שהוגדר כ"כלב עצלן", אבל החלטנו ללכת על זה.

כבר בשיחת הטלפון עם נעמי היא הייתה מאוד נעימה, שקופה ושירותית – קיבלנו הסבר קוהרנטי, נהיר ומפורט על ההליך שצפוי לנו.

היום, לאחר שלושה שיעורים בלבד (!!!), טאזיק שלנו כבר יודע להביא צעצועים, לרדוף אחריהם ולשחק איתנו במשיכות. בין שיעור לשיעור אנחנו שומרים על קשר עם נעמי, מקבלים חידודים וטיפים על סרטונים שצילמנו – ומגמת השיפור עולה בקצב אקספוננציאלי.

אם גם אתם חושבים שהכלב שלכם "עצלן" שלעולם לא ישחק, רוצים לעבוד איתו על בעיות ההתנהגות שלו או סתם מחפשים פעילות כיפית שתקרב בינכם – נעמי היא האדם שלכם (ושל כלבכם!).

מבטיחים שלא תתחרטו.

תומר שרון וטאז​

נעמי המאלפת התותחית!

תודה רבה על כל העזרה וההשקעה הרבה בשיקום של ג'וקר!

את ג'וקר, אימצנו מעמותה לאחר שנתקלנו בתמונה עם הכותרת המפחידה "לא לבית עם ילדים!!!" (עם 3 סימני קריאה), בתמונה הופיע כלבון לבן ומקסים שהקשר בינו לבין הכותרת היה נראה דרסטי ומקרי לחלוטין. אף על פי כן, הוא שבה את ליבנו בשנייה וגם עוד אין לנו ילדים אז הנחנו שאולי יתאים לנו. בטלפון אכן הובהר שמדובר בכלב נשכן ובעייתי שלא מעט מאמצים פוטנציאלים הגיעו למקום כדי להתרשם ממנו אך ברחו בידיים ריקות עקב נשיכות.

החלטנו שטרם נאמץ את ג'וקר, נתחיל את הצעדים בליווי מקצועי של מאלף, כדי לא לעשות טעויות קריטיות מההתחלה. ראשית כל היה צורך לוודא שאכן יש התאמה בינינו לבין הכלב ושלא מדובר בתיק גדול מידי עלינו.

וכאן, נעמי המדהימה נכנסה לתמונה – קיבלתי המלצה על מבחר מאלפים מחברה טובה ולאחר מספר טלפונים, הגענו לנעמי וכבר מהקול השליו, השמח והגישה החיובית שלה – ידענו שנעמי היא המתאימה ביותר. היא הגיעה יחד איתנו ליום האימוץ ובחנה את ג'וקר (וכשמו כן הוא – שד משחת). אנחנו זוג אנשים חרדתיים ולחוצים אך נעמי הייתה רגועה והשרתה שלווה ונינוחות (פלוס ענק נוסף לטובתה! הרגיעה אותנו מאוד), היא התלהבה מג'וקר הממזר והייתה מעולה בתקשורת איתו, לא חטפה שום נשיכה בתחשב בעובדה שהם נפגשו לראשונה. כבר מהרגע הראשון ידענו שג'וקר מתאים לנו וכך גם נעמי, כמאלפת, ידענו שהיא המתאימה ביותר להשתתף איתנו בתהליך הקבלה לחיק המשפחה. היא יודעת ומכירה את שפת הכלבים מצויין! השדון הקטן אכן היה נשכן אך נעמי סברה שיש לו סיכוי ואנחנו נצליח לעזור לו.

מכאן התחיל התהליך של הקליטה למשפחתנו. ההתחלה הייתה קשה, כמו עם כל כלב חדש שמגיע הביתה אחרי שהות ממושכת בכלבייה, אך נעמי היא האדם הכי סבלני שפגשנו, היא הייתה זמינה תמיד לכל שאלה שלנו וענתה בפירוט רב, עזרה לנו עם המון מידע בכל נושא שרק ביקשנו והכי חשוב – נתנה טיפים מצויינים שהדהימו אותנו במהירות ההשפעה שלהם על ג'וקי! נעמי לימדה אותנו את שפת הכלבים, דברים שמעולם לא שמתי לב לקיומם אצל כלבים ופתחה לנו עולם חדש בכל הנוגע להבנת ההתנהגות והשפה של הכלב! כלי חשוב מאוד שילווה אותנו מעתה ואילך עם החיים לצד כלבים.

ג'וקר – מכלב נבחן, חששן וחרדתי, שנשך כל דבר שזז (כולל ידיים ורגליים) ולא נח לשנייה, פצצת אנרגייה אחת גדולה ושכל הזמן רק רצה לשחק ולנשוך – נעמי לימדה אותו איפוק, סבלנות אהבה ומשחק נכון. ואותנו היא לימדה איך להבין את שפת הגוף שלו וכיצד לגשת ולפתור כל בעיה בצורה הנכונה ביותר ובגישה חיובית ונעימה. תוך פרק זמן קצר מאוד – פצצת האנרגייה הלבנה הפכה לכרית פרווה שלווה על הספה שמרעיפה חום אהבה וליקוקים אינסוף. קיבלנו כלב רגוע, סבלן ואוהב מאוד!

אנחנו עדיין נדהמים ששינוי כזה התחולל אצל ג'וקי ותוך תקופה קצרה כל כך! ואני כל יום מודה שוב ושוב לחברתי ולגורל, שהיא המליצה לי על רשימת המאלפים ומבין כולם בחרנו בנעמי איסק!

עברנו תהליך ושינוי מדהים עם ג'וקי ועד היום בעמותה מתלהבים מהכלבון החדש והמקסים שהסתתר מתחת למעטה החשדנות והנשיכות.

נעמי איסק, תודה רבה רבה רבה לך! תודה על כל אותם ערבי האילוף עם ג'וקי, על הסבלנות הרבה שלך, על הגישה החיובית והחיוך התמידי! שעודדת אותנו כל כך, שהרגעת אותנו שאנחנו בסך הכל בני אדם ושגם טעויות קורות וזה לא נורא, והכי חשוב – שלימדת גם אותנו איך להבין נכון את הסיטואציה ואיך להתחבר נכון לג'וקר! את ההוכחה שידע תיאורטי לבד לא יעזור ואינו מספיק לקראת קבלת כלב מאומץ חדש, וכמה ליווי של מאלפת מקצועית כמוך בתחילת האימוץ חשוב כל כך! תודה רבה שנתת לג'וקר צ'אנס והצלת אותו מהכלוב בכלבייה ושהענקת לו בית ובטחון והחזרת לו את האמון באנשים! מעריכים אותך מאוד מאוד ומאחלים לך המון הצלחה והנאה בהמשך! נשמור על קשר!

 משפחת גנור. 😊

יניב בתיה וג'וקר

אמ;לק – נעמי זה בדיוק הדבר שהכלב שלכם צריך.

אימצתי את בקי לפני כעשרה חודשים, היא הייתה בת 3, את השנתיים הראשונות שלה אני לא יודע איפה היא העבירה אבל בשנה האחרונה היא הייתה במקום שלא סיפק לה את מה שהייתה צריכה. בקי הייתה ממש משוגעת כשהגיעה אליי, היה קל לשים לב שהיא אף פעם לא רגועה (גדלתי עם כלב שרוב היום היה ישן) והיא כל הזמן זזה, הייתה באי נוחות, יללה, הייתה לא מרוצה, משכה בטירוף בחוץ ברצועה..

לא חשבתי בכלל על אילוף ואמרתי לעצמי שהיום יש הכל באינטרנט ואם אני אקח זה יהיה מקסימום לשיעור אחד כדי להבין מה הקטע – כי מה כבר יכול להשתנות אם אני אקח מאלפת? הכלבה יודעת ללכת למקום, לשבת וארצה מה צריך יותר מזה? אחרי שיחה עם חברה מהעבודה שסיפרה לי כמה היא מרוצה מנעמי, החלטתי לתת צ'אנס ולנסות שיעור אחד (מאוד סקפטי).

נעמי הגיעה וכבר ברגע הראשון היה קליק, היא בהתחלה שאלה שאלות מצויינות שרק מהן כבר למדתי די הרבה, והתחלתי לקשר בין המון דברים שלא קישרתי בניהם בהתחלה, ואז היא שאלה מה מפריע לי ועל מה אני רוצה לעבוד.. אמרתי לה שעניין המשיכות וזה שהיא לא רגועה בבית מפריע לי וגם קצת זה שהיא אוכלת זבל ברחוב. כבר באותו שיעור התחלנו לתרגל תרגילי איפוק ורגיעה שבימים בודדים שיפרו את בקי מקצה לקצה. סיימתי את השיעור הראשון סקרן מאוד וידעתי שאני רוצה להמשיך, מאותו רגע לא הפסקתי להתעניין, לקרוא וללמוד בנושא.

היום אני כבר תשעה חודשים אחרי תחילת התהליך, ובקי כלבה אחרת, רגועה בבית, משחקת כמו משוגעת כשאנחנו רוצים, לא מתפרצת על כלבים וחתולים וההליכות איתה נהיו תענוג. והכל בזכות נעמי.

אין יום שהיא לא מקבלת ממני הודעה או סרטון, וכל הודעה שאני שולח לה – ההודעה שהיא מחזירה לי ארוכה פי שניים.

אז אם אתם רוצים להתאהב בכלב שלכם, לפתוח לעצמכם עולם שלם של תחום האילוף, ומאמנת אמינה ומקצועית שלא מגיעה בשביל הכסף אלא באמת כדי לתת, ללמד וכי היא אוהבת את זה, נעמי היא הבחירה שלכם – ללא ספק

תומר ובקי

נעמי עזרה לנו להבין את ברוק יותר טוב 🙂

מכלב חששן ועצוב, הוא לאט לאט נפתח והפגין יותר ויותר אהבה.

ברוק הגיע עם חרדת נטישה קלה, ולאט לאט מהמפגשים עם נעמי והתרגולים הרגלנו אותו להישאר לבד בבית בלי בעיה! גם בין לבין המפגשים נעמי תמיד הייתה זמינה לשאלות והתייעצויות, ממליצים בחום!!

יוסי נטע וברוק

לנעמי הגענו דרך המלצה בפייסבוק לאחר ניסיון לא מוצלח עם מאלף אחר.

לאורך כל תקופת האילוף שנמשכה לסירוגין כמה חודשים נעמי הייתה מקצועית ועניינית ועזרה לנו להבין את הכלבה שלנו ולגרום לה להבין אותנו.

חשוב להגיד שנעמי הייתה מאוד קשובה לנושאים שהעלנו והייתה גמישה בתוכנית האילוף. מעבר לכך, נעמי הייתה תמיד נעימה וגם זמינה למתן עצה קצרה בטלפון.

גם היום אם נצטרך עצה ו/או מפגש אילוף נוסף כדי לחזק התנהגויות נפנה מיד לנעמי.

ממליצים בחום!

אורי מיה ולונה

בהתחלה חשבנו שאנחנו יודעים- עד שהכרנו את נעמי.

את נעמי הכרנו דרך אחי ובת זוגתו. התלבטנו הרבה זמן איזה כלב אנחנו רוצים, חיפשנו, רצנו, קראנו. אבל לא הרגשנו שלמים כל כך עם הכיוון שלנו. עד שדיברנו עם נעמי.
"גרוננ-מה??" נעמי ידעה לשאול אותנו את כל השאלות הנכונות, גרמה לנו לחשוב ולהבין מה אנחנו רוצים ומצפים מהכלב שנביא ועזרה לנו לעשות את הבחירה הנכונה- שברגע שראינו את הכלבים ידענו שזה מה שאנחנו מחפשים. רוננדל (סוג של רועה בלגי).

הקשר שלנו לא נעצר שם ונעמי גם עזרה לנו המון בתהליך האילוף, לאורך כל הגורות בשלבים שונים שהכלבה שלנו עברה. עזרה לנו ללמוד להבין את הכלב והצרכים, לימדה אותנו תקשורת דרך אילוף התנהגותי ומשחק, המון משחק (שהכלבה שלנו לא יכולה בלעדיו), לימדה אותנו כלים חשובים באיך לעזור לכלב לעבור סיטואציות קשות והביאה לנו ולכלבה שלנו המון ביטחון.

התהליך נבנה בהדרגתיות, מתוך הבנה של התהליך המדויק שנרצה לעשות ואיך הכי טוב שנעשה אותו.

אז נעמי היא מעבר רק למאלפת של הכלבה שלנו- היא חברה, מנטורית ומישהי שתמיד אפשר לפנות אליה.

שרית אביעד ונוקס

לאמץ גורת כלבים זה לא תמיד דבר כל כך קל, במיוחד שיש מצב שהיא בורדר קולי מעורבת, קצת לא יציבה, בת חודשיים ובדיוק בזמן החשיפה צריך להכנס לסגר ראשון בגלל פנדמיה מוזרה שמשתוללת בעולם.

אחרי שהבנו שהאינטרנט יכול ללמד אותך איך לעבוד על טריקים מגניבים, אבל הוא לא יכול ללמד אותך איך הכלב באמת מתנהג וחושב, חיפשנו את המאלפת הטובה ביותר שאפשר למצוא.

חיפשנו גישה נעימה וכיפית לכלב, כזאת שעובדת על חיזוק פנימי של הנאה ולא חיצוני של "אסור כי ככה אמרת".

אחרי כמה ימים של שיחות למאלפים דיברנו עם נעמי שעוד בשיחת הטלפון הבנו שמדובר בבנאדם עדין נעים שיודע להעביר את המסר בצורה הנעימה ביותר שאפשר ועדיין להיות מקיפה בכל התחומים בלי לחסוך מידע.

נעמי הגיעה אלינו לראשונה כשג'ין הייתה בתחילת התקופה הקשה של גיל ההתבגרות, בערך בגיל חמישה חודשים.

היא הסבירה לנו על דרך העבודה שלה הכוללת חיזוק חיובי וחיזוק התנהגות בעזרת תפיסת מבט והתנהגות של הכלב (luring and shaping).

ישר אחרי השיעור פתחנו קבוצת וואט צאפ, נעמי נתנה לנו תחושה טובה לשלוח סרטונים ולקבל תיקונים בזמן אמת והייתה ועדין מעיין הפסיכולוגית שלנו לעיניני ג'ין.

מאוד התחברנו לגישה שבה נעמי עובדת, בונה מידרג עבודה ותחושת הצלחה אצל הכלב.

עברנו עם נעמי תהליך ארוך שכלל עבודה על הסביבה הביתית, התמודדות עם אובססיות לדברים, נשכנות שהיא לא בהכרח גורית, עבודה בפרקים שכוללת גירויים, הוצאת מרץ נכונה פוקוס ועוד הרבה דברים שאף אינטרנט או קבוצה בפייסבוק לא מלמד.

נעמי מאלפת מקצועית מאוד עם פיתרונות יצירתיים ומגוונים לכל סיטואציה ואין ספק שהיא הבחירה הכי טובה עבורנו לג'ין שלנו !

עומרי מעיין וג'ין

צור קשר

תוכלו להשאיר את פרטיכם בטופס יצירת קשר ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

תרגישו חופשי לפרט כמה שיותר ואל תהססו לפנות בכל נושא או שאלה ליעוץ טלפוני חינם נדבר בקרוב 😊

טלפון - 054-7681139
ראשון - חמישי 21:00 - 08:00
naomidogtrainer@gmail.com